O nás

O NÁS  

V roce 2010 Dr. Levry poprvé osobně představil učení Naam jógy v České republice. Na další jeho návštěvě v srpnu 2012 u příležitosti jím vedené Masterclass zasadil myšlenku založení centra Naam jógy v České republice. A tak v říjnu téhož roku bylo založeno Naam Praha, oficiální zastoupení Naam jógy v ČR. Během let, dokud ještě více cestoval, několikrát navštívil Prahu, kam jezdil velmi rád, Prahu a její “clocks” miloval. Vedl zde lekce, kurzy, přednášel a pomáhal lidem také na osobní rovině prostřednictvím konzultací.

Naam Praha pořádala od roku 2013 do současnosti mnoho vzdělávacích kurzů se zahraničními lektory Naam jógy a také organizovala společné návštěvy Německa a Švýcarska, kam také Dr. Levry jezdil a kde bylo uspořádáno mnoho kurzů.

  • Naam Yoga Teachers Training I v roce 2012, 2016 a 2020, ze kterého vzešlo mnoho českých učitelů Naam jógy
  • Harmonyum I, II a III v letech 2013, 2018, 2019, 2020
  • Kabala narození v roce 2018
  • kurz Shakti Naam I v roce 2014

Naam jóga se poté začala rozšiřovat i do dalších měst (Písek, Jeseník, České Budějovice, Tábor, Litoměřice, Jablonné nad Orlicí… a šíří se dál)

Postupně byly přeloženy do češtiny knihy Dr. Levryho ( Dýcháme pro zdraví, Zvedání závoje, Alchymie milostných vztahů, Chřipka a nachlazení, Božský lékař, Léčivý oheň nebes, Shakti Naam jóga) a další překlady se chystají. Jeho knihy jsou nadčasové, plné moudrosti a praktických technik, které dávají pomoc a podporu. Jsou zdrojem pro náš osobní růst. Na místě, kde je právě otevřeme, najdeme vždy to, co potřebujeme. Ať bychom je četli stále dokola, vždy v nich objevíme něco nového, co tam předtím nebylo. Dokáží pohladit duši a otevřít srdce.

V roce 2021 prošly stránky www.naam.cz inovací. Vznikl společný zastřešující prostor pro všechny učitele Naam jógy a praktiky Harmonya v České republice. Záměrem stránek je široké veřejnosti Naam jógu přiblížit a nabídnout pomoc prostřednictvím cvičení, meditací a Harmonya. Mnoho moudrosti naleznete v článcích, mnoho cviků a dechů ve videích a osobně na lekcích certifikovaných lektorů.