Aktuality

PRVNÍCH 12 DNÍ V ROCE 2022

Meditační praxe pro rok 2022 sestavená Dr. Joseph Michael Levrym

Každoročně Dr. Levry sestavuje meditační praxi pro nový rok. Tato praxe vám  pomůže se cítit  harmonicky, klidně, silně, sebevědomě a radostně v jedinečné vibrační frekvenci roku 2022. Sofistikovaná duchovní věda o Naam nalezená v této mocné praxi vám přinese více zdraví, úspěchu a štěstí po celý rok. Pokud možno, začněte s touto praxí v lednu jako součást vašich novoročních předsevzetí! Tím, že ji budete dělat denně za prvních 32 dní v roce, a zejména za prvních 12 dní v roce, vytváříte si platformu pro úspěch po všech 12 měsíců roku 2022. Metafyzicky řečeno, prvních 12 dní v roce odpovídá astrální rovině a prvních 32 dnů v roce odpovídají hmotné rovině. Proto prostřednictvím metafyzického zákonu o korespondenci, vše, co děláme během prvních 12 dnů nového roku, a prvních 32 dní ovlivňuje celý náš rok. Je potřeba vědět, že co uděláte první den v roce, udává tón pro celý leden. Co uděláte druhý den v roce, udává tón pro celý únor, a tak dále. Proto pracujte s touto meditační praxí prvních 12 dní roku 2022, abyste synchronizovali svou energii s časem a prostorem na všech dvanáct měsíců roku 2022.
Pamatujte, že bez ohledu na to, kdy s touto praxí začnete, ukáže se, že je to nejvíce silné, povznášející a harmonizující duchovní cvičení pro vaši fyzickou, emocionální a duševní pohodu. Doufáme, že tato meditační praxe do vás vnese harmonii život, čistotu do vaší mysli a otevře dveře nesčetným požehnáním a příležitostem.Pro dosažení optimálních výsledků je nejlepší čas na tuto praxi ráno před 7:00, ale lze to provést i kdykoli během dne.

Meditační praxi během prvních 12 dní můžete společně praktikovat osobně nebo on-line s mnoha lektory Naam jógy. Budou probíhat v Praze v Institutu Vědomí zde, v Českých Budějovicích : Ve Smetance 34 zde.

 

 


NEJVYŠŠÍ TAJEMSTVÍ INTIMITY A STVOŘENÍ

Nová kniha Dr. Joseph Michaela Levryho – první české vydání

Dědičnost nemusí být naším osudem. Karmická břemena, která jsou předávána rodinnými liniemi napříč generacemi, mohou být neutralizována a vyřešena dříve, než se přenesou na naše děti. Poznání je moc, ale poznání sebe sama je vyšší moc. Nemůžeme se osvobodit od dopadů negativních vzorců, dokud nepochopíme, jak přispěly k našemu utrpení. Tato kniha vám pomůže navázat zdravý vztah se sebou samými, s milostným partnerem, s vašimi blízkými, s vašimi dětmi a hlavně pomůže nám všem přispět k pozitivní evoluci lidstva. Tato kniha ovlivní a uzdraví mnoho oblastí vašeho života. Především je však určena všem, kteří touží poznat posvátné zákony stvoření a převzít osobní odpovědnost za vytváření čistých a harmonických podmínek pro děti s vysokými vibracemi, které přicházejí na Zemi. Cena 840 korun.

 

 

 


OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU S DR. LEVRYM

On-line celosvětová oslava letního slunovratu s českým překladem sobota 19. 6. 2021 od 20:00

Připojte se online v sobotu 19. června na Global Solstice 2021 s Dr. Josephem Michaelem Levrym – oslavou, která spojí srdce a ruce po celém světě v duchu bezpodmínečné lásky a uzdravení. Tento program se odehrává v ročním období, kdy Zemi zaplaví spousta léčivého světla. Je čas naladit se na přírodu a zvýšit naši kolektivní vibraci na podporu globální transformace a míru. Toto je bezprecedentní příležitost pracovat na našem fyzickém zdraví, emocionální pohodě a posílit naši mysl a srdce. Příroda nám každý rok nabízí čtyři silné časy pro uzdravení a obnovu: slunovraty a rovnodennosti. Jedná se o velmi příznivá období, kdy je naše schopnost synchronizovat naše jednotlivé energie s tvůrčími silami vesmíru hluboce zvětšena. Můžeme tento čas konstruktivně využít ke zlepšení našeho zdraví, rozjasnění energie, uvolnění negativity a posílení našeho duševního a emocionálního odhodlání. Práce se sofistikovanou léčivou technologií Naam neboli síla Slova, zatímco se spojujeme jako kolektiv, nám umožňuje zvětšit naši kapacitu a mít ještě větší léčivý dopad na svět. Z události budete mít k dispozici záznam. Čas od času může dojít k mírnému zpoždění začátku přenosu. Registrovat se můžete zde

 


NOVÝ CYKLUS PŘEDNÁŠEK S DR.LEVRYM

Hermetické principy pro moderní život – Praktická aplikace Hermetické nauky s Dr. Levrym Začínáme v červnu 2021

Letos v červnu se otevře portál pro každého, kdo hledá vnitřní poznání posvátného učení Třikrát Velkého Herma Trismegista. Naučíte se psychoterapeutické použití 7 principů přírody, které vládnou hmotnému světu, a ponoříte se hluboko do holistického chápání těchto zákonů. Nemůžeme mluvit o hermetickém učení, aniž bychom mluvili o alchymii, a nemůžeme mluvit o alchymii, aniž bychom mluvili o hermetickém učení.

Tato měsíční série odhalí nové aspekty vnitřní alchymie a přírodních zákonů, které vás posunou do nového světa rozšířeného vědomí definovaného rozšířenou perspektivou, větší jasností v mysli a zvýšenou jistotou v sebeovládání.

 

 

8 měsíční cyklus přednášek zahrnuje:


12. červen: Psychoterapeutická aplikace Hermetické nauky
10. červenec: Základ pravdy – Princip mentalismu a mentální alchymie14. srpen: Propojení přírody v plnosti života – Princip korespondence
11. září: Matka přírody – Princip vibrace
9. říjen: Transmutace – Princip polarity
13. listopad: Otec přírody – Princip rytmu
11. prosinec: Ovoce v semínku – Princip kauzality
8. leden: Tanec solární a lunární sily – Princip pohlaví

Začátek: 19:30 Meditace 20:00 Přednáška s Dr.Levrym

Registrovat na celou sérii přednášek se můžete zde Na jednotlivou přednášku se můžete se registrovat zde  pro přímý přenos i záznam formou drop-in (poznámka: bez ohledu na to, kdy bude zakoupen, váš přístup skončí před datem další živé přednášky) Vzhledem k tomu, že se jedná o sbírku, máte možnost si zvolit výši daru. Výtěžek bude věnován na zařízení zahrad v Naam Estate. 

 


LÉČIVÝ OHEŇ NEBES

První české vydání knihy Dr. Joseph Michaela Levryho

Není silnější spirituální techniky, než je práce se Sluncem. Je to jeden z nejvyšších, nejsilnějších a nejefektivnějších spirituálních systémů, se kterým se můžete na této zemi setkat. Díky práci se Sluncem pozvednete své vědomí a vytvoříte si spirituální propojení s původem života, esencí všech věcí a prvotním zdrojem světla. Je to iniciace do vaší vlastní esence. Slunce rozšíří vaše vědomí a přinese vám zkušenost vlastní nekonečnosti, abyste mohli prožít svoji neomezenost a užít si plně života. Díky práci se Sluncem se vaše duše stane aktivní a vaše spirituální síly začnou fungovat, kdy dokonce ve své mysli, duchu i fyzickém těle začnete vnímat jasná viditelná znamení. Na fyzické úrovni práce se Sluncem iniciuje kompletní metamorfózu a obnovu buněk a tkání v těle – všechny nezdravé buňky a energie jsou nahrazeny a výsledkem je zdraví, vitalita a kompletní rovnováha a inteligence. Léčivý oheň nebes, kniha autora mezinárodních bestsellerů, Dr. Josepha Michaela Levryho, vám ukáže praktické způsoby spojení se se Sluncem, abyste se dokázali otevřít jeho mnoha přínosům a požehnáním. Cena 600 korun.