Publikace

NEJVYŠŠÍ TAJEMSTVÍ INTIMITY A STVOŘENÍ

Praktický metafyzický průvodce pro léčení rodové linie a uvolnění karmických zátěží pro současné i budoucí generace

Dědičnost nemusí být naším osudem. Karmická břemena, která jsou předávána rodinnými liniemi napříč generacemi, mohou být neutralizována a vyřešena dříve, než se přenesou na naše děti. Poznání je moc, ale poznání sebe sama je vyšší moc. Nemůžeme se osvobodit od dopadů negativních vzorců, dokud nepochopíme, jak přispěly k našemu utrpení. Tato kniha vám pomůže navázat zdravý vztah se sebou samými, s milostným partnerem, s vašimi blízkými, s vašimi dětmi a hlavně pomůže nám všem přispět k pozitivní evoluci lidstva. Tato kniha ovlivní a uzdraví mnoho oblastí vašeho života. Především je však určena všem, kteří touží poznat posvátné zákony stvoření a převzít osobní odpovědnost za vytváření čistých a harmonických podmínek pro děti s vysokými vibracemi, které přicházejí na Zemi.

Cena 840 korun – VYPRODÁNO

LÉČIVÝ OHEŇ NEBES

Ovládnutí neviditelného slunečního fluida pro léčení a duchovní růst

Není silnější spirituální techniky, než je práce se Sluncem. Je to jeden z nejvyšších, nejsilnějších a nejefektivnějších spirituálních systémů, se kterým se můžete na této zemi setkat. 

Díky práci se Sluncem pozvednete své vědomí a vytvoříte si spirituální propojení s původem života, esencí všech věcí a prvotním zdrojem světla. Je to iniciace do vaší vlastní esence. Slunce rozšíří vaše vědomí a přinese vám zkušenost vlastní nekonečnosti, abyste mohli prožít svoji neomezenost a užít si plně života. Díky práci se Sluncem se vaše duše stane aktivní a vaše spirituální síly začnou fungovat, kdy dokonce ve své mysli, duchu i fyzickém těle začnete vnímat jasná viditelná znamení. Na fyzické úrovni práce se Sluncem iniciuje kompletní metamorfózu a obnovu buněk a tkání v těle – všechny nezdravé buňky a energie jsou nahrazeny a výsledkem je zdraví, vitalita a kompletní rovnováha a inteligence. Léčivý oheň nebes, kniha autora mezinárodních bestsellerů, Dr. Josepha Michaela Levryho, vám ukáže praktické způsoby spojení se se Sluncem, abyste se dokázali otevřít jeho mnoha přínosům a požehnáním.

Cena 600 korun
 

BOŽSKÝ LÉKAŘ

Léčení za hranicí medicíny

Božský lékař odhaluje klíč ke stovkám tajemství medicíny a léčení, která jsou úplně neznámá v rámci obecných lékařských praktik. Dává tím přístup k nadčasovým léčebným technikám, jejichž znalost je právem lidského zrození. Největší tajemství nastoupení na nejvyšší cestu sebeléčení a trvalého zdraví leží ve spirituálním těle. Většina lidí nerozumí tomu, že lidské tělo má fyzickou i spirituální podstatu. Velcí spirituální Mistři a dávní studenti přírody objevili skutečnost, že materiální tělo je fyzickým obrazem těla spirituálního. Pravý tajný klíč k nalezení zdraví a vyléčení nemocí není možné najít ve hmotě. Historie nám říká, že v minulosti bylo velkým mudrcům, kteří objevili tyto pravdy a zaznamenali je, přikázáno mlčet, aby se tyto informace nedostaly k široké veřejnosti. Tato kniha odhaluje přesné metody práce se spirituálním tělem k dosažení sebeléčení a udržení plného zdraví. Je nepostradatelným průvodcem pro všechny jogíny, kabalisty, lékaře, zdravotní pracovníky a kohokoliv, kdo touží po dosažení sebeléčení a chce druhým pomoci se vyléčit za použití silných meditací a praktických technik. Čtením a praktikováním těchto posvátných pravd posílíte svoji energii, rozšíříte své vědomí, očistíte svoji mysl a kompletně se zregenerujete. Používejte tyto techniky v každodenním životě a sdílejte je se svou rodinou, přáteli a pacienty. Sdílením posvátného daru rozšířeného vědomí a plného zdraví, budete násobit jejich efekt v rámci planety.

NOVÁ cena 840 korun!
 

ALCHYMIE MILOSTNÝCH VZTAHŮ

Průvodce k používání spirituálních a metafyzických principů k léčení srdce a vytvoření trvalého, milujícího vztahu

Pro milostné partnery je velmi důležité, aby si uvědomili, jakým směrem se pohybují vládnoucí síly přírody. Tyto síly totiž hrají zásadní roli v určení, kdy vstoupit do vztahu nebo mít svatbu, a co dělat, jakmile jsme jednou v něm. Spirituální principy odkrývané v Alchymii milostných vztahů budou velmi praktické pro každého muže a ženu, kteří si přejí vytvářet, rozvíjet a udržovat zdravý milostný vztah. Tyto pravdy jsou neviditelnými silami, které řídí každý milostný vztah. Použijte je, abyste nad vaší láskou získali kontrolu a mohli ji prožít na vyšší úrovni. Bez znalosti těchto zákonů budete stále dokola navštěvovat staré zvyky a dělat ty samé chyby, což bude výrazně zkracovat délku mnoha slibných vztahů a lámat srdce vašich partnerů. Znalost důsledků a použití těchto sil ruku v ruce s osobní zodpovědností vám poskytne velké množství možností pro naplňující milostný život.

Cena 600 korun – VYPRODÁNO
 

ZVEDÁNÍ ZÁVOJE – BOŽSKÝ KÓD

Univerzální Kabala s Naam jógou

Zvedání Závoje vám dovoluje proniknout to vyšších tajemství Kabaly díky tomu, jak dokáže tuto nadčasovou moudrost představit v praktické, použitelné a srozumitelné podobě. V této knize najdete vyzkoušené recepty, jež vám umožní prožít váš život s milostí a radostí. Načasování je vším. Znalost nejlepšího momentu ke konání nebo vyčkání je stejně tak důležitá, jako je dýchání. Dejte si čas a naučte se vidět, jakým směrem proudí mocné síly přírody, a spolu s osobní zodpovědností vám to přinese možnost volby pro vaše jednání. Člověk, který neví, co má dělat a kdy to má dělat, je vydán na milost tomu, co mu život přinese do cesty. Veškerou svojí silou disponujete již předtím, než začnete jednat, protože toto jednání vytváří řadu následných událostí. K tomu, abyste se mohli správně rozhodnout, potřebujete intuici a znalost rytmů přírody. V této knize najdete více než 50 léčivých meditací pro zlepšení vašeho zdraví, pro rovnováhu vaší mysli, těla a ducha a pro rozvíjení vaší intuice. Moudrost a praktičnost Univerzální Kabaly vám ukáže ten správný čas k jednání. Tajemství úspěchu je v jeho načasování!

Cena 600 korun – VYPRODÁNO
 

DÝCHÁME PRO ZDRAVÍ

Naam Shakti dechové série

Tento manuál vám poskytne:

 • Jogínské sety, které obnovují fyzické tělo a čistí celý energetický systém
 • Meditace, které léčí vaše podvědomé zvyky, vás osvobozují od negativních vzorců a podpoří vás být tím nejlepším vyjádřením vás samých!
 • Silné mudry, neboli pečetě rukou, se speciálními léčivými aplikacemi pro:
 • Uvolnění uložených negativních emocí
 • Silný imunitní systém
 • Zdravou štítnou žlázu
 • Posílení mozku a duchovní růst
 • Ochranu
 • Rozjasnění aury
 • A mnohem více!
Cena 550 korun
 

SHAKTI NAAM JÓGA

Cvičení a meditace pro lidi jakéhokoli věku a úrovně zkušenosti. Bohatá, univerzální, královská linie Shakti Naam jógy slučuje tajné dávné techniky vyšší jogínské vědy, také známé jako Sukshma Vyayama, v západním světě až do teď téměř neznámé, s Naam, posvátnou vibrací zvuku. Tato nadčasová jóga naplňuje tělo životem a krásou, zpomaluje proces stárnutí a odstraňuje známky vysokého věku. Je to dar lidstvu pro tento věk, cenný prostředek, jež je přínosem celému světu. 

Cena 840 korun
 

Prevence a léčivé aplikace

Tato kniha byla navržena tak, aby nabídla průměrnému člověku podrobné instrukce k léčení chřipky a nachlazení. Zahrnuje specifické léčivé techniky Naam jógy, jako je práce s mantrou, práce s dechem, modlitbami, reflexologií, výživou a bylinnou léčbou, které bojují s infekcí a navyšují zdraví imunitního systému. Chřipka a nachlazení představují nerovnováhu v biometafyzickém systému lidské bytosti na každé úrovni včetně fyzické i na jemnějších energetických úrovních těla. Čtenář je veden k tomu, aby použil doporučení, která s ním nejvíce rezonují z mnoha kategorií léčivých strategií, která jsou v knize prezentována. Prostřednictvím velmi osobní zkušenosti objeví čtenář radost ze sebeléčení a spirituálního růstu, což je vrozené právo všech bytostí, kteří si přejí se učit. 

Cena 390 korun
 

NAAM JÓGA MANTRY

Základní přehled manter používaných v Naam józe

Tato knížka slouží jako úvod do práce s mantrami – ke každé mantře zde najdete překlad jejího významu a její přínos. 

Je to výborný průvodce k rozsáhlé nabídce CD Dr. Levryho – u každé mantry je uvedeno, na kterém CD ji najdete.

Zde uvedené mantry jsou dle principů Univerzální Kabaly nahrané Dr. Levrym a vydané vydavatelstvím Rootlight

Název mantry je ponechán v originálním znění, text mantry je pak foneticky přepsán pro českou výslovnost.

Cena 210 korun
 

PERLY MOUDROSTI

Perly moudrosti

jsou záznamem online rozhovorů s Dr. Levrym uskutečněných v roce 2012 pro mexické rádio.

Poselství světla (Messages of Light) 

jedná se o překlad nahrávek mluvených Dr. Levrym, které jsou silným mystickým kódem, jež přenáší božské myšlenky přímo do podvědomé mysli. Způso- bem podobným instalování nového softwarového programu tyto nahrávky přepisují stávající omezení v přesvědčení a podmínění, negativní myšlenkové vzorce. Jsou lékem pro naši mysl. A protože tento vesmír je vesmírem myšlenek, jakmile se změní naše myšlenky, změní se celý náš svět. Proto si pouštěje tyto nahrávky kdykoliv a kdekoliv, speciálně v okamžiku, kdy večer usínáte.

Cena 250 korun
 

KNIHA MODLITEB

Tato kniha slouží jako přehled základních modliteb, které můžete použít kdykoli, kdy cítíte, že se potřebujete obklopit energií, světlem, vedením, láskou nebo přijetím.

Kterákoliv z těchto modliteb se může stát součástí vaší pravidelné meditační praxe, nebo být použita v okamžiku, kdy cítíte potřebu propojení se Zdrojem.

Velmi doporučené je pracovat s modlitbami ráno po probuzení, celý náš den je pak naplněn požehnáním. Stejně se modlete večer v okamžiku, kdy se ukládáte ke spánku. Díky energii světla, jež v sobě modlitby obsahují, budete v rámci astrální sféry, kam ve spánku odcházíme, snáze přeneseni do její vyšší úrovně.

Cena 150 korun
 

DVD

Meditace Naam jógy – série 5 meditací

Naam meditace otevírají vaše srdce. Jakmile je vaše srdce otevřené, nacházíte to, co milujete, milujete to, co děláte a děláte to, co milujete.

Cena 390 korun
Shakti Naam jóga I. – 3 Shakti Naam jóga lekce:
 • Dýcháme pro zdraví: Shakti dechová série
 • Shakti Naam jóga proti stresu a na imunitu
 • Shakti Naam jóga pro játra a ledviny
Cena 390 korun
Shakti Naam jóga II. – 3 Shakti Naam jóga lekce:
 • Shakti Naam jóga pro mozek a nervový systém
 • Shakti Naam jóga pro štítnou žlázu a hormonální rovnováhu
 • Jemná Naam jóga 
Cena 390 korun
Cena všech 3 DVD (nebo na USB) 1100 korun
 

SEMÍNKA ZVUKŮ

Semínka zvuků jsou kabalistickým prostředkem známý jako dokonalý způsob pro léčení a odstranění negativní energie. Můžete je použít pro aktivování správné funkce endokrinního systému a mozku. Přinášejí nás do harmonie s plynutím vesmíru.

Cena 120 korun
 

KARTY S CITÁTY DR. LEVRYHO

72 kartiček citátů a poselství 

Jak se říká, odpověď na jakýkoli problém už teď existuje v mysli Boha. Co potřebujete udělat my, je stát se její součástí, neboli vymanit se z našeho omezeného konečného vědomí a otevřít se nekonečnému vědomí. Jak toho dosáhneme? Tím, že vystoupáme vzhůru v úrovni našeho vědomí. Jak? Máme spoustu prostředků! Meditace s Naam mantrami, modlitby, studium principů božské duchovní moudrosti… anebo tyto citáty a poselství, které vás obklopí světlem.

Cena 300 korun (390 korun s měšcem)

Nabízené produkty můžete objednat na mail@naam.cz či zapůjčit u svých lektorů.